logo    RoMi, Roman Lyčka     

 


Dálková ovládání / Dálkové ovládače pro spotřební elektroni

Řadit podle 
Výrobce 

Nahrazuje poškozené nebo ztracené originální ovládače. Vhodný pro většinu značek. Podporuje až 7 zařízení: TV, DVD, SAT, VCR, AUX, Kabel, DVB-T. Automatické vyhledávání kódu.
naše cena 113,05 Kč

Univerzální dálkový ovládač 7 v 1 Savio
img


Podporuje 8 zařízení, TV, DVB-T, DVD, SAT, audio, video, domácí kino, zesilovač. Umožňuje ovládat kurzor na obrazovce. Počítačová klávesnice, myš a Gamepad v jednom. Pracuje se zařízením vybaveným USB portem: SMART TV, TV box, PC, notebook, apod.
naše cena 555,75 Kč

Univerzální dálkový ovládač Air Mouse
img


Ovládač pro nejznámější značky klimatizací( Samsung, Toshiba, Hitachi, Fujitsu, Electrolux, Olympus a mnoho dalších. Má velký čitelný LED podsvícený displej, který umožňuje používaní za tmy.
naše cena 232,75 Kč

Univerzální dálkový ovládač pro klimatizace
img


Ergonomická bezdrátová klávesnice s touchpadem pro použití s většinou multimediálních zařízení.Použití na zařízení: PC, Smart TV, TV box, tablet ...Typ: 2.4GHz bezdrátováPlnohodnotná klávesnice: Ano (EN)Podložka pod zápěstí: NeTyp rozhraní: USBMechanické klávesnice: NeBarva: bíláHmotnost: 118 gHmotnost balení: 138 gSystémové požadavky: pro Windows, Linux, Android / Google/ Smart TV, pro Mac
naše cena 478,80 Kč

Bezdrátová mini klávesnice s touchpadem
img


Nahrazuje poškozené nebo ztracené originální ovládače. Vhodný pro většinu značek. Automatické vyhledávání kódu. Vhodné pro děti a seniory. Jednoduché ovládaní a programování.
naše cena 113,05 Kč

Univerzální dálkový ovládač  jednoduchý Savio RC-04 SENIOR
img


Mini bezdrátová klávesnice pro TV Boxy, PC, HTPC s Li-Ion baterií pro ovládání TV boxů, přehrávačů ale i dalších zařízení. Spolehlivá kvalita:Vysoce citlivý inteligentní touchpad, matný, vyrobený z materiálu, který je příjemný na pokožku, odolnost vůči potu a má dlouhou životnost.Inteligentní design:QWERTY klávesnice s funkčním tlačítkem, navigační a ovládací tlačítka multi-médií.Kompatibilita:PC,
naše cena 474,00 Kč

Bezdrátová mini klávesnice s touchpadem, P9
img


naše cena 108,00 Kč

Dálkový ovládač MT1037
img


naše cena 108,00 Kč

Dálkový ovládač MT1041
img


Vhodný pro většinu set-top boxů DVB-T, DVB-S, DVB-C. Podporuje např.: Manta, Opticum/Glogo, Ferguson, Viva, Cabletech TechniSat, UPC, Cyfra +, NTV. Nahrazuje poškozené nebo ztracené originální ovládače pomocí jednoduchých vstupních kódů.
naše cena 312,00 Kč

Univerzální dálkový ovládač k  SET-TOP boxům
img